17 maja 2017

INTERESUJESZ SIĘ ŚWIATEM KOSMETYKÓW? TA IMPREZA JEST DLA CIEBIE. ODWIEDŹ MIĘDZYNARODOWE TARGI FRYZJERSKIE I KOSMETYCZNE BEAUTY DAYS 19-21.05.2017

Witajcie Kochani! Będąc ostatnio na konferencji prasowej przybliżony został nam temat targów, które odbędą się już niebawem! W dzisiejszym wpisie chce Was serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych. Jeśli tak jak ja interesuje Was wszystko co związane z kosmetykami koniecznie przeczytajcie ten post do końca. Będzie się działo :)

Spotkanie rozpoczęliśmy pysznym śniadaniem i rozmowami w gronie znajomych ale nie tylko, udało mi się też poznać nowe blogerki, które z tego miejsca pozdrawiam. O 11 rozpoczęła się  konferencja, którą poprowadził dla nas Dominik Urbańczyk. Na ściance Beauty Days na wygodnych fotelach zasiiedli głowni "sprawcy całego zamieszania" tj. Nina Ryszka - Prezes Zarządu PTAK S.A. Agata Nowak - Przedstawicielka firmy Spa Land/Hydra Facial, Lidia Lewandowska - Redaktor Naczelna portalu wirtualnekosmety.pl, Anna Pytkowska- Sales DirectorBLOGmedia organizator Meet Beauty Conference, Małgorzata Kucharska - Właścicielka Ewa Gil Happy Face Make-up studio i Anna Michalska - PR Manager Indigo Nail. To właśnie dzięki prowadzącym konferencję osobom poznaliśmy szczegóły tegorocznej imprezy. Przedstawiam je i Wam


Tragi będą trwały w dniach 19-21 maja w godzinach 10:00-17:00.
Miejsce: Ptak Warsaw Expo,al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Wolica 114d
Największy obiekt targowy w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej 500 000 m2 powierzchni całkowitej, 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w halach 15 000 miejsc parkingowych. Bezpłatny bilet na całą imprezę możecie otrzymać po zarejestrowaniu się online lub w miejscu recepcji targów.

Na czym polegają Targi?
Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to unikatowe wydarzenie o charakterze edukacyjnym i biznesowym. Inicjatywa zrzesza miłośników branży kosmetycznej oraz fryzjerskiej, zarówno profesjonalistów poszukujących inspiracji i nowych dróg rozwoju swojej działalności, jak i pasjonatów-amatorów żądnych najmodniejszych trendów. Targi są doskonałą okazją do poznania branżowych nowości, jak i zaznajomienia się z bogatą ofertą produktów specjalistycznych oraz zabiegów dostępnych na rynku.

Co będzie się działo?
Spotkać będzie można naprawdę wiele znanych osób a między innymi:  Katosu, Maję Sablewską, Red Lipstic Monster, Andrzeja Wierzbickiego, Tomasza Shmidt, Patrizię Gucci, znane blogerki i vlogeki. 
Targi rozpoczną się uroczystym otwarciem a gościem specjalnym będzie Edyta Górniak. Po czym rozpocznie się intensywny trzydniowy czas warsztatów, szkoleń. W sobotę ciekawym wydarzeniem będą organizowane przez Indigo mistrzostwa stylizacji paznokci, a w jury zasiądzie sama Natalia Siwiec. Zaś w niedzielę będą mogły się popisać dziewczyny, które wykonują makijaże w Bitwie na pędzle, gdzie w jury zasiądzie Red Lipstic Monster i Katosu.

Czy warto wziąć udział w Targach?
Jeśli jesteś wielbicielką kosmetyków, interesują Cię nowinki kosmetyczne i lubisz korzystać z promocji to te wydarzenie jest zdecydowanie dla Ciebie! Będziesz mogła osobiście porozmawiać z wystawcami, otrzymasz bezpłatne porady i dowiesz się wszystkich interesujących Cię szczegółów na dany temat, spotkasz też wiele znanych osób i zyskasz wiele niezapomnianych chwil.
Mało? Zerknijcie tutaj, by zobaczyć pełną listę wystawców :)
Dodatkowo na targi będziesz mogła zabrać się na Targi autobusem, który będzie kursował z Dworca Centralnego i Zachodniego. Dokładny rozkład tutaj.
A jeśli jesteś samochodem, bez problemu znajdziesz miejsce dla swojego auta na bezpłatnym parkingu.

Serdecznie zapraszam Was do wzięcia udziału.
Mnie oczywiście nie zabraknie, bedę uczestniczyła również w imprezie dla blogerów czyli Meet Beauty Conference a Wy?
Dajcie mi znać :)
Z kim być może uda mi się spotkać? :)

Całusy:*
Pati.


7 komentarzy

Dziękuję Ci za odwiedziny i pozostawiony komentarz. To dla mnie wielka motywacja do dalszego działania!!!